1. Bollhoff Polska

Bollhoff Technika Łączenia - witamy!

Jesteśmy polskim oddziałem międzynarodowego producenta elementów złącznych, systemów łaczenia i montażu oraz dostawcą elementów C w oparciu o zaawansowane usługi logistyczne ECOSIT®.

Swoje doświadczenie zdobywamy od 140 lat jako przedsiębiorstwo rodzinne zarządzane juz w czwartym pokoleniu.

Nasze produkty to m. in. wkładki gwintowe HELICOIL®, nitonakrętki i nitośruby RIVKLE®, nity przetłoczeniowe RIVSET®, nity zrywalne RIVQUICK®, wkładki do tworzyw sztucznych AMTEC®, systemy wyrównywania tolerancji FLEXITOL® i szybkozłącza SNAPLOC®. Ponadto mamy w ofercie ponad 100 000 artykułów, od elementów standardowych wg DIN, ISO i innych norm, po najbardziej zindywidualizowane aplikacje klienta.

Nasze atuty to: innowacyjne produkty, doradztwo techniczne i aplikacyjne w zakresie elementów złącznych i systemów łaczenia, rozwiązania montażowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i kanbanowe systemy dostaw elementów złącznych.

Innowacyjność - Międzynarodowość - Przyjazność - RzetelnośćZabezpieczanie połączeń gwintowych zamów bezpłatną broszurę

Bollhoff Bulletin

Połączenia gwintowe, odkąd zostały wynalezione, sprawdzają się doskonale i stały się niezastąpionym elementem technologii mocowania. W chwili obecnej, elementy złaczne gwintowe są jednymi z najważniejszych typów połączeń demontowalnych. Asortyment elementów złącznych gwintowych i sposobów ich wykorzystania stale rośnie. Zabezpieczanie takich elementów stało się bardzo złożonym problemem. Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych wskazówek w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania, nasi doradcy techniczni są zawsze gotowi aby pomóc.

Więcej


HELICOIL® plus

Naprawa gwintu za pomocą wkładki gwintowej

Co zrobić gdy gwint się zerwał, zużył , czy też skorodował?
Rozwiązaniem problemu są wkładki gwintowe HELICOIL® plus.
Sa one wykonane z wysokostopowej stali szlachetnej i umozliwiają odtworzenie, w kilka minut, gwintu o tym samym rozmiarze (1:1) w starym otworze.
Zalety tego rozwiązania to: prostota wykonania, niskie koszty, duża odporność nowego gwintu na wysoka temperaturę i korozję.

Naprawa gwintu za pomocą HELICOIL® plus

BÖLLHOFF

Copyright © 2013 Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o.